Yeni Eklenenler
İkinci Şans Yerli Film izle
Çekimleri Ayvalık ve İstanbul’da yaklaşık 5 ay süresinde gerçekleştirilen film, Matematik öğretmeni olan Yasemin ile et restoranı sahibi Cemal’in hikayesini anlatıyor. Güzel bir kadın olan Yasemin ve karizmatik gurme tavrıyla herkesin dikkatini çeken Cemal’in yolları ilginç bir olayla kesişir. İkinci Şans 2016 Özcan Deniz’in Senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği ve başrolünü Nurgül Yeşilçay ile paylaştığı İkinci Şans filmi, birbirinden çok farklı iki insanın birbirlerine aşık olmalarının hikayesi. Son Çıkan Filmler Matematik öğretmeni Yasemin (Nurgül Yeşilçay) kötü geçen bir evliliğin ardından kızıyla birlikte yaralarını sarmaya çalışmaktadır. HD Film İzle Aynı hatalara bir daha düşmemek için her adımını dikkatli atmaya başlamıştır. Cemal ise ünlü bir gurmedir, vurdumduymaz bir hayat yaşar, etrafı insanlarla doludur ve kadınlar peşindedir. Online Film İzle Onun da bir oğlu vardır ve hareketli hayatı yakında değişecektir. 720p Film İzle Yasemin de Cemal de kırklı yaşlarındadır ve ikisi de hayattan ikinci bir şans isterken bir kavga ile tanışırlar. 1080p Film İzle Ve bu kavga zamanla aşka dönüşecektir. Yeni Çıkan Filmler Bu filmi sitemizden HD film kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz..
0/10
5.7/10
Gösterim Tarihi
2016-11-18
İzlenme
173 kez izlendi
Oyuncular
Özcan Deniz, Nurgül Yesilçay, Afra Saraçoglu, Mesut can Tomay
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Ikinci Sans
Dönerse Senindir
Dönerse Senindir 2016 Film İzle Mehmet (Murat Boz – Şarkıcılık kariyerinde bu denli popüler olunca eninde sonunda kendisini bir filmde oyuncu olarak göreceğimiz belliydi) ve Selin (Yasemin Allen – Oyunculuğu muhteşem olmasa da zerafeti ve güzelliğiyle her seferinde yine de sevdiğimiz) uzun süredir birlikte olan iki sevgilyi canlandırıyorlar bu filmde. HD Film İzle Her ilişkide olduğu gibi bir taraf diğerini daha çok sevmektedir: Mehmet, Selin’e çok aşıktır fakat Selin şarkıcı olmak isteğiyle daha meşguldür. Online Film İzle Bir gün beklediği olur ve bir yapım şirketi Selin ile anlaşma yapar. 720p Film İzle Bu noktadan sonra ilişkileri bozulur ve ayrılırlar. 1080p Film İzle Selin şöhret basamaklarını hızla tırmanırken Mehmet de onu geri kazanabilmek için arkadaşı Defne (İrem Sak – Onunla birlikte komedinin devreye girmesi kaçınılmaz olur) ile birlikte planlar yapmaktadır. Son Çıkan Filmler Ancak Selin’in artık yeni bir ilişkisi vardır ve bu işleri daha da zorlaştıracaktır. Yeni Çıkan Filmler Bu filmi evinizin konforunda sitemizden HD film kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz!
0/10
4.6/10
Gösterim Tarihi
2016-12-23
İzlenme
123 kez izlendi
Oyuncular
Murat Boz, Irem Sak, Yasemin Kay Allen, Uraz Kaygilaroglu
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Dönerse Senindir
Çalgı Çengi İkimiz 2017
Çalgı Çengi İkimiz izle 2017
0/10
5.8/10
Gösterim Tarihi
2017-01-06
İzlenme
55 kez izlendi
Oyuncular
Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Tuna Orhan
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Çalgi Çengi Ikimiz
Vezir Parmağı izle
Vezir Parmağı 2017 Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği Vezir Parmağı bu defa farklı bir tür, komedi türünü denediği bir yapım. Son Çıkan Filmler New York’ta Beş Minare, Beyaz Melek, Güneş’i Gördüm gibi çok konuşulan filmlerinden sonra yine çok tartışılan bir film oldu. Film İzle On yıldır sinema sektöründe olan ve her filminde ünlü isimler ve başarılı oyuncularla çalışmayı seçen ve bu anlamda risk almayan Kırmızıgül, yine ünlü isimlerin rol aldığı kalabalık kadrolu bir film ile karşımızda. Yeni Çıkan Filmler Bu defa Osmanlı İmparatorluğu zamanında geçen bir komik bir hikaye anlatıyor. HD Film İzle İmparatorluk yeni bir savaş hazırlığı içerisindedir ve eli silah tutan erkekler savaşa çağrılır. Online Film İzle İmparatorluğun farklı bölgelerinden bu sebeple gelen beş hamal, pazardan seçilirler. Savaşa gideceklerini sanıyorlardır ancak aslında evlendirileceklerini öğrenirler. 720p Film İzle Çünkü savaş zamanında neredeyse köydeki tüm erkekleri kaybeden bir yerdeki kadınlar vezirden bu konuda kendilerine yardım etmesini istemişlerdir. Vezir de bu işe bir çözüm bulmak için işte bu seçtiği beş kişiyi köye gönderir. 1080p Film İzle Ancak tüm köye beş kişi yetmeyeceğinden kadınlar bu kişileri bir türlü paylaşamazlar. Bu filmi sitemizden HD Film kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz..
0/10
3.9/10
Gösterim Tarihi
2017-01-25
İzlenme
58 kez izlendi
Oyuncular
Selim Bayraktar, Mahsun Kirmizigül, Ece Uslu, Cezmi Baskin
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Vezir Parmagi
Yıldızlar Da Kayar – Das Borak izle
Yıldızlar Da Kayar Filmini izle – Yerli Film İzle
10.0/10
3.6/10
Gösterim Tarihi
2016-09-16
İzlenme
200 kez izlendi
Oyuncular
Serenay Aktas, Görkem Mete Demir, Veysel Diker, Ali Erkazan
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Yildizlar da Kayar: Das Borak
Tutmayın Beni izle
Tutmayın Beni filminin başrollerinde Bala Atabek, Volkan Baş, Leyla Üner Ermaya yer almakta ve yönetmenliğini Semra Dündar üstlenmektedir. Tutmayın Beni filmi imdb oylamasından 3.0/10 puan almakta ve 103 Dakika süren film boyunca türkçe izlemenin keyfini farkıyla yaşayabilirsiniz. Tutmayın Beni filmini evrenselfilm tadında full izleyerek 720p, 1080p gibi yüksek çözünürlüklerde seyredebilirsiniz. HD film siteniz kalitesinde izlemeniz için hazır.. Eğlenceli seyirler dileriz.
0/10
2.3/10
Gösterim Tarihi
2016-09-02
İzlenme
203 kez izlendi
Oyuncular
Bâlâ Atabek, Volkan Bas, Hakan Eratik, Leyla Uner Ermaya
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Tutmayin Beni
Örümcek Adam – Spider-Man

Oldukça başarılı bir öğrenci olan ve geleceği gerçekten parlak bir durumda ki Peter Parker labaratoarlarsan birisine yapılacak olan bir geziye katılır. Genetik olarak mutasyona uğratılmış bir örünceğin onu ısırmasıyla beraber kısa bir süre içerisinde bir örümceğin yeteneklerine sahip olduğunun farkına varır ve hisleriyle birlikte kuvveti de değişmiştir.Labaratoara sevdiği kızı takip etmek için giden Peter akılalmaz yeteneklere sahip olmuştur ve bunu bir ödüllü güreş maçıyla paraya çevirmek istemiştir.Peter maçı kazanır fakat parası ödenmemiştir,çok sinirlidir.Bu sırada bir soyguncu, maçı düzenleyen organizatörün ofisinde hırsızlık yapar fakat peter yakalama imkağanı varken bunu yapmamıştır.Amcasının kendisine söylediği ?büyük güçler büyük sorumluluklar getirir? lafını hatırlar ve iyilik için mücadelesi başlamış olur.Şehir bir yaratığın altüst etmesiyle çalkalanmaktadır ve bu kişi peter’ın arkadaşı Harry?nin babası Norman Osborne’dur.Yaptığı bir deney sonrası şeytani bir güce sahip olan Yeşil Goblin Örümcek adamın baş düşmanıdır artık.
0/10
7.9/10
Gösterim Tarihi
2017-07-07
İzlenme
60 kez izlendi
Oyuncular
Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei
Alternatif İsim
Spider-Man: Homecoming
Demir Adam -3-

Milyarder iş adamı, kahraman ve mucit Tony Stark, bu sefer gücü ondan çok daha fazla, hatta sınırsız bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Üstelik bu düşman, o çok sinirlendirecek bir hamle yaparak özel hayatını yok ediyor. Stark şimdi bu olayların kaynağını araştıracağını zorlu bir mücadeleye giriyor. Fakat en yakınlarını korumak için zekasının ve cesaretinin yanı sıra içgüdülerine de ihtiyacı var. Stark’ın bu savaşında kafasında dönüp duran soru ise belki de tüm olayların en can alıcı yanı: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?
Vikipedi’den film hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.
0/10
/10
İzlenme
136 kez izlendi
Oyuncular
Nicolás Cejas, Carlos Falco
Alternatif İsim
Ejes de Mirada
Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden

Alis Kingsleigh (Wasikowska) son birkaç yılını babasının adımlarını takip ederek geçiriyor ve açık denizlere seyahat ediyor. Londra’ya dönüş yolunda sihirli bir aynayla karşılaşıyor ve yeraltının fantastik dünyasına dönerek arkadaşları olan Beyaz Tavşan (Sheen), Absolem (Rickman), Cheshire Kedisi (Fry) ve kendisi olmayan Çılgın Şapkacı’yla (Depp) karşılaşıyor. Şapkacı büyüklüğünü kaybettiği için Mirana (Hathaway) Alis’i zamana hükmeden Büyük Saat’in odasının içersindeki Renkküreyi ödünç almak üzere bir yolculuğa gönderiyor. Geçmişe giden Alis, hayatlarının farklı dönemlerindeki dostları ve düşmanlarıyla karşılaşıyor ve zaman dolmadan önce Şapkacı’yı kurtarmak için amansız bir mücadeleye giriyor.
0/10
6.2/10
Gösterim Tarihi
2016-05-27
İzlenme
81 kez izlendi
Oyuncular
Mia Wasikowska, Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway
Alternatif İsim
Alice Through the Looking Glass
Harry Potter 8: Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 –

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2” Harry Potter film serisinin son macerası ve merakla beklenen son filmin ikinci bölümü. Destansı finalde, iyi ile kötünün mücadelesi büyücüIük dünyasını büyük bir savaşın içine sokmuştur. Tehdit hiçbir zaman bu kadar büyük olmamıştır ve artık hiçbir yer güvenli değildir. Bu arada, Lord Voldemort ile son karşılaşmasına gittikçe yaklaşan Harry Potter’ın en büyük fedakarlığı yapması gerekecektir. Herşey burada sona erecektir.
Not: 3 Oscar adaylığı. 46 farklı ödül ve 87 adaylık. TA Top 250: #206 IMDb Top 250: #222
0/10
8.1/10
Gösterim Tarihi
2011-07-13
İzlenme
63 kez izlendi
Oyuncular
Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Michael Gambon
Alternatif İsim
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
Maymunlar Cehennemi -8- Şafak Vakti

Genleri değiştirilmiş, isyancı maymun Cesar’ın kaçışının üzerinden on beş sene geçmiştir. Cesar diğer maymunlarla birlikte büyük bir maymunlar ordusu kurmayı başarmıştır. Kıyamet sonrası San Francisco’sunda artık bilim insanlarının tek derdi, patlak veren bu büyük sorunu kontrol altına almak olacaktır.
 
Not: 1 Oscar adaylığı. 13 farklı ödül ve 43 adaylık.
Not: Tüm bölümler güncellenmiştir.
 
0/10
7.6/10
Gösterim Tarihi
2014-07-11
İzlenme
74 kez izlendi
Oyuncular
Gary Oldman, Keri Russell, Andy Serkis, Kodi Smit-McPhee
Alternatif İsim
Dawn of the Planet of the Apes
1 2
Filmler
Yabancı Filmler
Yerli Komedi Filmleri
En Hit Filmler
Bir Baba Hindu İzle
FİLM TELİF HAKLARI SEBEBİ İLE YAYINDAN KALDIRILMIŞTIR.. Hindistandaki destansı bir aşkın hikayesi sizlerle. Kalbinin sesi ile amansız bir yolculuğa çıkan Dadıl Mumbai topraklarına varmıştır. Burada aradığı aşkı için mücadele veren Fadıl birbirinden ilginç durumlarlar karşı karşıyadır. Yakasını bırakmayan aksilikler ve olumsuzluklara rağmen kalbindeki ses onu gideceği hyerden alıkoyamaz. Bir Baba Hindu Full İzle meniz için sizlerle. 2016 Yapımı Filmin yönetmen koltupunda Sermiyat Midyat otururken Oyuncu kadrosunda ise Nicole Faria  , Zeynep Kankonde , Ömer Arkan gibi yerli oyuncular yer alıyor. İmdb Puanı 2.8 Olarak değerlendirilen Yerli Film Yerli Komedi Filmleri  kategorisinde yerini almıştır. Komedi Filmleri İzle yicileri`nin sabırsızlıkla beklediği Bir Baba Hindu Filmi Evrenselfilm ayrıcalığı ile sizin için hazırlandı. Filmi 720p & 1080p görüntü kalitesinde seyredebilir indirmeden Full Film keyfi yaşayabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz..
Tutmayın Beni izle
Tutmayın Beni filminin başrollerinde Bala Atabek, Volkan Baş, Leyla Üner Ermaya yer almakta ve yönetmenliğini Semra Dündar üstlenmektedir. Tutmayın Beni filmi imdb oylamasından 3.0/10 puan almakta ve 103 Dakika süren film boyunca türkçe izlemenin keyfini farkıyla yaşayabilirsiniz. Tutmayın Beni filmini evrenselfilm tadında full izleyerek 720p, 1080p gibi yüksek çözünürlüklerde seyredebilirsiniz. HD film siteniz kalitesinde izlemeniz için hazır.. Eğlenceli seyirler dileriz.
Yıldızlar Da Kayar – Das Borak izle
Yıldızlar Da Kayar Filmini izle – Yerli Film İzle
Son Yorumlar
Etiketler
Tavsiye Linkler