Vizyondaki Filmler
Örümcek Adam – Spider-Man

Oldukça başarılı bir öğrenci olan ve geleceği gerçekten parlak bir durumda ki Peter Parker labaratoarlarsan birisine yapılacak olan bir geziye katılır. Genetik olarak mutasyona uğratılmış bir örünceğin onu ısırmasıyla beraber kısa bir süre içerisinde bir örümceğin yeteneklerine sahip olduğunun farkına varır ve hisleriyle birlikte kuvveti de değişmiştir.Labaratoara sevdiği kızı takip etmek için giden Peter akılalmaz yeteneklere sahip olmuştur ve bunu bir ödüllü güreş maçıyla paraya çevirmek istemiştir.Peter maçı kazanır fakat parası ödenmemiştir,çok sinirlidir.Bu sırada bir soyguncu, maçı düzenleyen organizatörün ofisinde hırsızlık yapar fakat peter yakalama imkağanı varken bunu yapmamıştır.Amcasının kendisine söylediği ?büyük güçler büyük sorumluluklar getirir? lafını hatırlar ve iyilik için mücadelesi başlamış olur.Şehir bir yaratığın altüst etmesiyle çalkalanmaktadır ve bu kişi peter’ın arkadaşı Harry?nin babası Norman Osborne’dur.Yaptığı bir deney sonrası şeytani bir güce sahip olan Yeşil Goblin Örümcek adamın baş düşmanıdır artık.
0/10
7.9/10
Gösterim Tarihi
2017-07-07
İzlenme
31 kez izlendi
Oyuncular
Tom Holland, Michael Keaton, Robert Downey Jr., Marisa Tomei
Alternatif İsim
Spider-Man: Homecoming
Max 2: Beyaz Saray Kahramanı

Max, Beyaz Saray’a atandı, gizli servis köpeği olan Butch ise doğum izninde. Başkanın oğlu olan TJ, 12 yaşındaki bir çocuğu karşılar. Babasının yüksek profilli olmasından ötürü, normal bir hayatı sürmek ve ona normal bir hayat sürmek için çabalıyor. Rusya Devlet Başkanı ve kızı Aleksandra (Aleksandr) tarafından yapılan bir devlet ziyareti sırasında TJ, kalış süresince kendisine eşlik etmesi istenir. TJ Alex’i sever, ama belaya girdiklerinde Max kurtarmaya gelir!  
0/10
5.2/10
Gösterim Tarihi
2017-05-12
İzlenme
89 kez izlendi
Oyuncular
Zane Austin, Francesca Capaldi, Lochlyn Munro, Andrew Kavadas
Alternatif İsim
Max 2: White House Hero
Patron Bebek – Boss Baby

Her yaşa hitap edip ilgimizi çekmeyi başaran film yoğun ilgi gördüğü her halinden belli IMDB de 2021 yılında Patron Bebek 2 olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu bilgiyi sizinle paylaştıktan sonra gelelim merakla beklenen filmimizin konusuna, tim 7 yaşında bir çocuktur ve en büyük hayali sadece bir köpek sahibi olmaktır. Ancak günün birinde hayallerine büyük bir darbe iner. Annesi ve babası küçük bir bebeği evlat edinmiştir. Ancak bu bebekte bir gariplik vardır. Sürekli takım elbise giyer ve anne-baba etrafta olmadığında akıcı bir aksanla konuşmaktadır. Tim ilk başta ailesinin bütün ilgisini üstüne çeken bu bebekle hiç anlaşamaz. Ancak ikili kısa sürede bir anlaşmaya varır. Küçük bebek aslında bir ajandır ve çözmesi gereken çok önemli bir mesele vardır; Puppy Cop. Yönetim kurulu başkanının hain planlarını bozmak! İkili istese de istemese de bu konuda birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır…
0/10
6.4/10
Gösterim Tarihi
2017-03-31
İzlenme
81 kez izlendi
Oyuncular
Alec Baldwin, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel, Lisa Kudrow
Alternatif İsim
The Boss Baby
Recep İvedik 5 Hd İzle
Recep İvedik (Şahan Gökbakar) mahallesinde yaşayan bir şoför tanıdığının vefatı sonrası taziye evine gittiğinde, adamın aldığı, ancak ömrü yetmediği için tamamlayamadığı son işi yerine getirmek için gönüllü olur. Bu da Avrasya Gençlik Oyunları’na katılacak milli takım kafilesini Makedonya’ya götürmektir. Yolda Recep’in yaptığı kuru fasulye, sporcuların zehirlenmesine neden olunca kafile başkanı, takımı oyunlardan çekmekten başka bir çare düşünemez. Ancak o noktada Recep kafile başkanlığını ele alır ve rahatsızlanan sporcuların yerine kamyoncu arkadaşlarını çağırır. Recep İvedik 5 izle
0/10
3.3/10
Gösterim Tarihi
2017-02-16
İzlenme
25 kez izlendi
Oyuncular
Sahan Gökbakar, Orkan Varan, Deniz Ceylan, Nurullah Celebi
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Recep Ivedik 5
Vezir Parmağı izle
Vezir Parmağı 2017 Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği Vezir Parmağı bu defa farklı bir tür, komedi türünü denediği bir yapım. Son Çıkan Filmler New York’ta Beş Minare, Beyaz Melek, Güneş’i Gördüm gibi çok konuşulan filmlerinden sonra yine çok tartışılan bir film oldu. Film İzle On yıldır sinema sektöründe olan ve her filminde ünlü isimler ve başarılı oyuncularla çalışmayı seçen ve bu anlamda risk almayan Kırmızıgül, yine ünlü isimlerin rol aldığı kalabalık kadrolu bir film ile karşımızda. Yeni Çıkan Filmler Bu defa Osmanlı İmparatorluğu zamanında geçen bir komik bir hikaye anlatıyor. HD Film İzle İmparatorluk yeni bir savaş hazırlığı içerisindedir ve eli silah tutan erkekler savaşa çağrılır. Online Film İzle İmparatorluğun farklı bölgelerinden bu sebeple gelen beş hamal, pazardan seçilirler. Savaşa gideceklerini sanıyorlardır ancak aslında evlendirileceklerini öğrenirler. 720p Film İzle Çünkü savaş zamanında neredeyse köydeki tüm erkekleri kaybeden bir yerdeki kadınlar vezirden bu konuda kendilerine yardım etmesini istemişlerdir. Vezir de bu işe bir çözüm bulmak için işte bu seçtiği beş kişiyi köye gönderir. 1080p Film İzle Ancak tüm köye beş kişi yetmeyeceğinden kadınlar bu kişileri bir türlü paylaşamazlar. Bu filmi sitemizden HD Film kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz..
0/10
3.9/10
Gösterim Tarihi
2017-01-25
İzlenme
40 kez izlendi
Oyuncular
Selim Bayraktar, Mahsun Kirmizigül, Ece Uslu, Cezmi Baskin
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Vezir Parmagi
Çalgı Çengi İkimiz 2017
Çalgı Çengi İkimiz izle 2017
0/10
5.8/10
Gösterim Tarihi
2017-01-06
İzlenme
27 kez izlendi
Oyuncular
Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Tuna Orhan
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Çalgi Çengi Ikimiz
Dönerse Senindir
Dönerse Senindir 2016 Film İzle Mehmet (Murat Boz – Şarkıcılık kariyerinde bu denli popüler olunca eninde sonunda kendisini bir filmde oyuncu olarak göreceğimiz belliydi) ve Selin (Yasemin Allen – Oyunculuğu muhteşem olmasa da zerafeti ve güzelliğiyle her seferinde yine de sevdiğimiz) uzun süredir birlikte olan iki sevgilyi canlandırıyorlar bu filmde. HD Film İzle Her ilişkide olduğu gibi bir taraf diğerini daha çok sevmektedir: Mehmet, Selin’e çok aşıktır fakat Selin şarkıcı olmak isteğiyle daha meşguldür. Online Film İzle Bir gün beklediği olur ve bir yapım şirketi Selin ile anlaşma yapar. 720p Film İzle Bu noktadan sonra ilişkileri bozulur ve ayrılırlar. 1080p Film İzle Selin şöhret basamaklarını hızla tırmanırken Mehmet de onu geri kazanabilmek için arkadaşı Defne (İrem Sak – Onunla birlikte komedinin devreye girmesi kaçınılmaz olur) ile birlikte planlar yapmaktadır. Son Çıkan Filmler Ancak Selin’in artık yeni bir ilişkisi vardır ve bu işleri daha da zorlaştıracaktır. Yeni Çıkan Filmler Bu filmi evinizin konforunda sitemizden HD film kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz!
0/10
4.6/10
Gösterim Tarihi
2016-12-23
İzlenme
68 kez izlendi
Oyuncular
Murat Boz, Irem Sak, Yasemin Kay Allen, Uraz Kaygilaroglu
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Dönerse Senindir
Sen Benim Herşeyimsin izle
IMDB den 6.1/10 puan alan Sen Benim Herşeyimsin filmi Tolga Çevik, Cengiz Bozkurt, Tuna Çevik gibi kaliteli oyuncuların eşliğinde ve Tolga Örnek yönetmenliğinde Komedi kategorilerinde yerini almıştır. Sen Benim Herşeyimsin filmini full hd olarak 102 Dakika soluksuz olarak izlemeniz için türkçe olarak yayınladık.. Sen Benim Herşeyimsin – Sen Benim Herşeyimsin filmini full hd izleyebilir ve facebook sayfamızı beğenerek en son çıkan filmleri yakından takip edebilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve farkıyla filmi full izlemenin tadına varın. İyi seyirler dileriz.
0/10
6.2/10
Gösterim Tarihi
2016-12-09
İzlenme
83 kez izlendi
Oyuncular
Tolga Çevik, Cengiz Bozkurt, Tuna Çevik, Melis Birkan
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Sen Benim HerSeyimsin
Çakallarla Dans 4 İzle |SANSÜRSÜZ|
Çılgın dörtlünün bu seridede başlarından bela eksilmiyor. Zorlu günler geçiren kafadarlar maddi alamda büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Hep birlikte Servetin evinde kalıyorlar tüm zamanlarını iş planı yaparak geçirmektedir. Hüseyin ortaya öyle bir laf atarki tüm ekip afallar kalır. Zira konusu geçen büyük bir hazinenin haritası Hüseyindedir. Berber Hüseyine bu haritayı Almanyadaki dayısının oğlu vermiştir. Bu haberle keyiften yerinde duramayan ekip bir an önce operasyon düğmesine basarlar. Çakallarla Dans 4 Sansürsüz İzlemeniz için sizlerle. İyi seyirler dileriz.. Çakallarla Dans 4 Sansürsüz İzmeniz için Full HD Film izleme kalitesi ile 720p görüntü kalitesi 6 kanal ses optimizasyonu ile conver edilmiştir. kullanıcılarına özel upload edilen Çakallarla Dans 4 Filmi Full İzlemekle birlikte ayrı alternatiflerle sunulan 4 Tekpart Film İzleme opsiyonu ile Full izleyebilir evlerinizde sinema keyfini yaşayabilirsiniz. İzlemekte olduğunuz Çakallarla Dans 4 Filmini dilerseniz sosyal medya hesaplarınızdan paylaşıp bizlere destekte bulunabilirsiniz. 2016 Yerli Komedi Filmleri kategorisinde yer alan Çakallarla Dans 4 Filmi 4.4 İmdb puanı ile değerlendirilerek izleyiciyle buluştu. Filmin yönetmen koltuğunda  Murat Seker süper oyuncu kadrosunda ise  Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Ilker Ayrik gibi Türk sinema dünyasının önemli isimleri yer alıyor.
0/10
4/10
Gösterim Tarihi
2016-12-07
İzlenme
52 kez izlendi
Oyuncular
Sevket Çoruh, Ilker Ayrik, Murat Akkoyunlu, Timur Acar
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Çakallarla Dans 4
İkinci Şans Yerli Film izle
Çekimleri Ayvalık ve İstanbul’da yaklaşık 5 ay süresinde gerçekleştirilen film, Matematik öğretmeni olan Yasemin ile et restoranı sahibi Cemal’in hikayesini anlatıyor. Güzel bir kadın olan Yasemin ve karizmatik gurme tavrıyla herkesin dikkatini çeken Cemal’in yolları ilginç bir olayla kesişir. İkinci Şans 2016 Özcan Deniz’in Senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği ve başrolünü Nurgül Yeşilçay ile paylaştığı İkinci Şans filmi, birbirinden çok farklı iki insanın birbirlerine aşık olmalarının hikayesi. Son Çıkan Filmler Matematik öğretmeni Yasemin (Nurgül Yeşilçay) kötü geçen bir evliliğin ardından kızıyla birlikte yaralarını sarmaya çalışmaktadır. HD Film İzle Aynı hatalara bir daha düşmemek için her adımını dikkatli atmaya başlamıştır. Cemal ise ünlü bir gurmedir, vurdumduymaz bir hayat yaşar, etrafı insanlarla doludur ve kadınlar peşindedir. Online Film İzle Onun da bir oğlu vardır ve hareketli hayatı yakında değişecektir. 720p Film İzle Yasemin de Cemal de kırklı yaşlarındadır ve ikisi de hayattan ikinci bir şans isterken bir kavga ile tanışırlar. 1080p Film İzle Ve bu kavga zamanla aşka dönüşecektir. Yeni Çıkan Filmler Bu filmi sitemizden HD film kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz..
0/10
5.7/10
Gösterim Tarihi
2016-11-18
İzlenme
86 kez izlendi
Oyuncular
Özcan Deniz, Nurgül Yesilçay, Afra Saraçoglu, Mesut can Tomay
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Ikinci Sans
Benim Adım Feridun izle
Her seven gibi sevgilisinden ayrıldıktan sonra yoğun bir bunalım hali yaşayan Ersan artık silkelenmek ve hayada daha umut dolu bakabilmek adına doğup büyüdüğü çocukluk anılarının olduğu yere yanı Erdeğe gider. Ama erdek düşündüğü gibi ona iyi gelmemiştir kafaysını dağıtmak uzere gittiği sahilde yakınlardan düğün sesleri gelmektedir Ersan sebepsizce salona doğru ilerlerken Damadın babası onu başkası sanıcak ve olaylar tamamen raydan çıkacaktır. Evrenselli Olmak Ayrıcalıktır ! IMDB den 4.8/10 puan alan Benim Adım Feridun filmi Suzan Aksoy, Güngör Bayrak, Özge Borak gibi kaliteli oyuncuların eşliğinde ve Çagan Irmak yönetmenliğinde Komedi kategorilerinde yerini almıştır. Benim Adım Feridun filmini full hd olarak 111 Dakika soluksuz olarak izlemeniz için türkçe olarak yayınladık.. Benim Adım Feridun – Benim Adım Feridun filmini indirmeden hd kalitede izleyebilir ve facebookta paylaşıp bize destek verebilirsiniz. Hergün en yeni filmler farkıyla sizlerle… İyi seyirler dileriz.
0/10
5.3/10
Gösterim Tarihi
2016-11-11
İzlenme
91 kez izlendi
Oyuncular
Suzan Aksoy, Güngör Bayrak, Özge Borak, Rahmi Dilligil
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Benim Adim Feridun
Yolsuzlar Çetesi İzle
Yerli Komedi Filmleri kategorisinde yer alan Yolsuzlar Çetesi Filmini izlerken komedi tufanına hazır olun. Osman Sonant, Beyti Engin, Özge Sezince gibi isimlerin yer aldığı Filmin yönetmen koltuğunda Ali Ayyıldız oturuyor. Dükkan açmak için mafyadan borç alan iki kafadarın başlarından geçen maceraları konu edinenharika bir Yerli Komedi Filmi sizlerle. Full HD Film İzleme siteniz en son çıkan filmleri hd kalitede sunmaya devm ediyor. evrenselfilmler.org iyi seyirler diler. Yolsuzlar Çetesi yani Yolsuzlar Çetesi filminin yönetmenliğini Ali Ayyıldız yapmış ve Osman Sonant, Beyti Engin, Özge Sezince başrollerini paylaşmıştır. 91 Dakika dakika süren film türkçe olarak uyarlanmakla beraber IMDB den 5.2/10 puan almayı başarmıştır. Yolsuzlar Çetesi filmini donmadan ve takılmadan izleyebilir ve twitterda paylaşarak sitemize katkıda bulunabilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve farkıyla filmi full izlemenin tadına varın. İyi seyirler dileriz.
0/10
3.6/10
Gösterim Tarihi
2016-10-16
İzlenme
30 kez izlendi
Oyuncular
Beyti Engin, Pascal Nouma, Özge Sezince, Osman Sonant
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Yolsuzlar Cetesi
Seni Seven Ölsün İzle
Karadeniz topraklarında amansız bir düşmanlık ve ardı arkası kesilmeyen maceralar. Senelerdir birbirlerine düşman olan iki aile ve aileler arasında yaşanan gizli bir aşk. Yıllardır süregelen bu kavgalar sonmu bulacak yoksa bu aşk ateşe körükle yaklaşmanın tamda anlamınımı ifade etmektedir. En iyisimi kahkaha tufanına hazır olun :) Arşivlenmesi gereken harika bir Yerli Komedi Filmi sizlerle. İzlerken oldukça keyif alacağınıoz yapımı Full HD Kalitesinde sizlere sunuyor çok değerli yorumlarınızı bekliyoruz. İyi seyirler dileriz.. Son dönemlerin en iddialı Yerli Komedi Filmlerinden birtanesi Seni Seven Ölsün Filmi. 7.2 İmdb Puanı ile sinema severlerden tam not almıştır. Yerli Komedi Filmleri kategorisinde yer alan Filmin yönetmen koltuğunda Cem Tabak Oyuncu kadrosunda ise Hüseyin Avni Danyal, Alper Saldiran, Fulya Zenginer gibi isimler yer alıyor. 2017 Yerli Filmleri arşivinde oylanan yapım Juridende olumlu oy alarak beyazperdedeki yerini almıştır. Yeni Çıkan Filmlerin ödüllü adresi evrenselfilm Son Çıkan Filmleri sizlere sunmaya devam ediyor. En Son Çıkan Filmlerden haberdar olmak için Sosyal medya hesaplarımız Facebook ve & Twitter hesaplarımızı takip edebilir vizyondaki filmlerden anlık haber alabilirsiniz.
0/10
6/10
Gösterim Tarihi
2016-10-14
İzlenme
26 kez izlendi
Oyuncular
Hüseyin Avni Danyal, Alper Saldiran, Fulya Zenginer, Sait Genay
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Seni Seven Ölsün
Yok Artık 2 İzle
Yok Artık 1 İzle – Yok Artık 2 İzle
Son dönemlerde ev sineması pek çok kişinin ilk tercihi oluyor ev rahatlığında film izlemek isteyen kişiler sinemaya gitmek yerine evde film izlemeyi tercih ediyor. Toplum olarak diğer ülkelerden farklı bir mizah anlayışımız var ve her geçen gün beyazperde bizim sinemamıza ait mizahi filmler ile renkleniyor. Son dönemde Türk sinemasının ilerlemesi ile aksiyon ve macera filmlerinde olduğu kadar komedi filmleri arasında da oldukça kaliteli yapımlar var. Sitemizden yerli komedi filmleri izle seçeneği ile vizyona giren ya da daha öncesinde yayınlamış Türk sineması komedi klasiklerini izleyebilirsiniz. Yok Artık 2 İzle Komedi filmleri izleyiciyi eğlendirmek amacı ile tasarlanan yapımlar olduğu için filmdeki karakterlerin tepkileri ve replikleri de zaman zaman mizahi etkinin artması için abartılabiliyor. İzlerken gülmekten kendimizden geçtiğimiz yerli komedi filmlerini izlemek için en konforlu ortam hiç şüphesiz ki evlerimiz. Sevdiklerinizle keyifli anlar geçirmek ve eğlenceli anlarda rahat davranabilmek için evinizde ayaklarınızı uzatarak kahkaha dolu dakikalar yaşamak ve hd film kalitesi ile evde film izlemenin tadına varmak için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı ve bilgisayar. Eğer film izlemek sizde bir tutku ise evinize kurduğunuz ev sinema sistemi ile kaliteli ve eğlenceli yapımları daha konforlu hale getirebilirsiniz. Evde sinema keyfinin en avantajlı yönlerinden biri maliyet kısmıdır. Yok Artık 2 Full İzle Doyasıya eğleneceksiniz ve sinema filmi için ekstra bir ücret ödemek zorunda değilsiniz. Sitemizden yerli filmleri izleyebileceğiniz gibi dünya çapında ses getirmiş IMDB puanı yüksek filmleri izleyebilir ve istediğiniz taktirde indirerek kendi film arşivinizi oluşturabilirsiniz. Komedi kategorilerinde yer alan ve yönetmenliğini Caner Özyurtlu in yaptığı Yok Artık 2 filmi IMDB den 4.1/10 puan alarak sitemizdeki yerinide almıştır. Oyunculuğunu Onur Buldu, Sebnem Bozoklu, Sahin Irmak üstlendiği film 2016 – Türkiye yapımı ve gerçekte Yok Artık 2 adıyla sinemalarda yerini bulmuştur… Yok Artık 2 filmini kalitesinde ve türkçe olarak izlemeniz için hazırladık… Yok Artık 2 filmini donmadan full izlemekle beraber sosyal ağlar olan facebook, twitter, google plus gibi sitelerde arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. HD film siteniz kalitesinde izlemeniz için hazır.. Eğlenceli seyirler dileriz.
0/10
5/10
Gösterim Tarihi
2016-10-07
İzlenme
59 kez izlendi
Oyuncular
Onur Buldu, Sebnem Bozoklu, Sahin Irmak, Yagmur Tanrisevsin
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Yok Artik 2
Bir Baba Hindu İzle
FİLM TELİF HAKLARI SEBEBİ İLE YAYINDAN KALDIRILMIŞTIR.. Hindistandaki destansı bir aşkın hikayesi sizlerle. Kalbinin sesi ile amansız bir yolculuğa çıkan Dadıl Mumbai topraklarına varmıştır. Burada aradığı aşkı için mücadele veren Fadıl birbirinden ilginç durumlarlar karşı karşıyadır. Yakasını bırakmayan aksilikler ve olumsuzluklara rağmen kalbindeki ses onu gideceği hyerden alıkoyamaz. Bir Baba Hindu Full İzle meniz için sizlerle. 2016 Yapımı Filmin yönetmen koltupunda Sermiyat Midyat otururken Oyuncu kadrosunda ise Nicole Faria  , Zeynep Kankonde , Ömer Arkan gibi yerli oyuncular yer alıyor. İmdb Puanı 2.8 Olarak değerlendirilen Yerli Film Yerli Komedi Filmleri  kategorisinde yerini almıştır. Komedi Filmleri İzle yicileri`nin sabırsızlıkla beklediği Bir Baba Hindu Filmi Evrenselfilm ayrıcalığı ile sizin için hazırlandı. Filmi 720p & 1080p görüntü kalitesinde seyredebilir indirmeden Full Film keyfi yaşayabilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz..
0/10
2.9/10
Gösterim Tarihi
2016-09-29
İzlenme
28 kez izlendi
Oyuncular
Ömer Arkan, Nicole Faria, Zeynep Kankonde, Sermiyan Midyat
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Bir Baba Hindu
Yıldızlar Da Kayar – Das Borak izle
Yıldızlar Da Kayar Filmini izle – Yerli Film İzle
0/10
3.6/10
Gösterim Tarihi
2016-09-16
İzlenme
94 kez izlendi
Oyuncular
Serenay Aktas, Görkem Mete Demir, Veysel Diker, Ali Erkazan
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Yildizlar da Kayar: Das Borak
Tutmayın Beni izle
Tutmayın Beni filminin başrollerinde Bala Atabek, Volkan Baş, Leyla Üner Ermaya yer almakta ve yönetmenliğini Semra Dündar üstlenmektedir. Tutmayın Beni filmi imdb oylamasından 3.0/10 puan almakta ve 103 Dakika süren film boyunca türkçe izlemenin keyfini farkıyla yaşayabilirsiniz. Tutmayın Beni filmini evrenselfilm tadında full izleyerek 720p, 1080p gibi yüksek çözünürlüklerde seyredebilirsiniz. HD film siteniz kalitesinde izlemeniz için hazır.. Eğlenceli seyirler dileriz.
0/10
2.3/10
Gösterim Tarihi
2016-09-02
İzlenme
106 kez izlendi
Oyuncular
Bâlâ Atabek, Volkan Bas, Hakan Eratik, Leyla Uner Ermaya
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Tutmayin Beni
Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden

Alis Kingsleigh (Wasikowska) son birkaç yılını babasının adımlarını takip ederek geçiriyor ve açık denizlere seyahat ediyor. Londra’ya dönüş yolunda sihirli bir aynayla karşılaşıyor ve yeraltının fantastik dünyasına dönerek arkadaşları olan Beyaz Tavşan (Sheen), Absolem (Rickman), Cheshire Kedisi (Fry) ve kendisi olmayan Çılgın Şapkacı’yla (Depp) karşılaşıyor. Şapkacı büyüklüğünü kaybettiği için Mirana (Hathaway) Alis’i zamana hükmeden Büyük Saat’in odasının içersindeki Renkküreyi ödünç almak üzere bir yolculuğa gönderiyor. Geçmişe giden Alis, hayatlarının farklı dönemlerindeki dostları ve düşmanlarıyla karşılaşıyor ve zaman dolmadan önce Şapkacı’yı kurtarmak için amansız bir mücadeleye giriyor.
0/10
6.2/10
Gösterim Tarihi
2016-05-27
İzlenme
51 kez izlendi
Oyuncular
Mia Wasikowska, Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway
Alternatif İsim
Alice Through the Looking Glass
İftarlık Gazoz İzle
TELİF HAKLARI SEBEBİ İLE YAYINDAN KALDIRILMIŞTIR..
Komedi, Dram kategorilerinde yer alan ve yönetmenliğini Yüksel Aksu in yaptığı İftarlık Gazoz filmi IMDB den 7.6/10 puan alarak sitemizdeki yerinide almıştır. Oyunculuğunu Cem Yilmaz, Berat Efe Parlar, Ronkay Arslan üstlendiği film 2016 – Türkiye yapımı ve gerçekte İftarlık Gazoz adıyla sinemalarda yerini bulmuştur… İftarlık Gazoz filmini kalitesinde ve türkçe olarak izlemeniz için hazırladık… İftarlık Gazoz filmini donmadan ve takılmadan izleyebilir ve partlı sistem olarak seyredebilirsiniz. Lider film siteniz sunar.. İyi seyirler dileriz.
0/10
7.5/10
Gösterim Tarihi
2016-01-29
İzlenme
38 kez izlendi
Oyuncular
Cem Yilmaz, Berat Efe Parlar, Ronkay Arslan, Okan Avci
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Iftarlik Gazoz
Yok Artık İzle
Türk sineması her geçen gün daha fazla gelişme kaydediyor. Hem teknolojik imkânların artık daha da ileride olması hem de yeni yetişen sinemacılar ve senaryo yazarları ile dünya sineması ile eşdeğer sinema filmleri beyazperde de gösterime giriyor. Özellikle Ekim ve Nisan ayları arasında pek çok yerli sinema filmi izleyici ile buluşuyor. Bazen zaman ayıramamaktan bazen de beklentiyi karşılamaz korkusu ile sinemaya gitmek konusunda çekimser kalabiliyoruz. Sitemizden yerli film izle seçeneği ile vizyona giren ya da daha önce gösterilmiş fakat o zaman izleme imkânınız olmayan en iyi yerli filmleri vizyon kalitesinde izleyebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sinema severler için en önemli konulardan biri olan görüntü kalitesi ve ses konusunda sitemiz göstermiş olduğu hassasiyet ile sizlere en kaliteli filmi sunmaya devam ediyor. Sitemizden vizyondaki filmleri izleyebileceğiniz gibi Türk sinema tarihinde adeta efsane olmuş filmleri televizyonda çıkmasını beklemeden istediğiniz zaman istediğiniz yerde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Sitemizdeki film arşivi bölümünü ziyaret ettiğinizde size uygun bir filmi mutlaka bulacaksınız. Beğendiğiniz filmleri hd film kalitesinde izlemek için sizden üyelik ya da herhangi extra ücret talep etmiyoruz. Sadece sitemizi ziyaret ederek evinizin konforunda sinema keyfi yaşayabilirsiniz. Yerli filmleri tercih edebileceğiniz gibi dünya sinemasında oldukça ses getiren vizyon filmlerini ya da arşiv filmlerini de tercih edebilirsiniz. Yok Artık İzle , Yok artık 2 Full İzle
0/10
5.5/10
Gösterim Tarihi
2015-09-25
İzlenme
69 kez izlendi
Oyuncular
Murat Akkoyunlu, Sebnem Bozoklu, Algi Eke, Funda Eryigit
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
Yok Artik
Maymunlar Cehennemi -8- Şafak Vakti

Genleri değiştirilmiş, isyancı maymun Cesar’ın kaçışının üzerinden on beş sene geçmiştir. Cesar diğer maymunlarla birlikte büyük bir maymunlar ordusu kurmayı başarmıştır. Kıyamet sonrası San Francisco’sunda artık bilim insanlarının tek derdi, patlak veren bu büyük sorunu kontrol altına almak olacaktır.
 
Not: 1 Oscar adaylığı. 13 farklı ödül ve 43 adaylık.
Not: Tüm bölümler güncellenmiştir.
 
0/10
7.6/10
Gösterim Tarihi
2014-07-11
İzlenme
42 kez izlendi
Oyuncular
Gary Oldman, Keri Russell, Andy Serkis, Kodi Smit-McPhee
Alternatif İsim
Dawn of the Planet of the Apes
006 Kaçış izle
006 Kaçış 2014 Son Çıkan Filmler Komedi, macera, aksiyon türündeki bu film, iki kuzenin başına gelen talihsizlik serüvenleri anlatıyor. HD Film İzle Kaan ve Fikret üniversiteden yeni mezun olan iki kuzandirler. İş bulmak için, ülkede yaşayan diğer milyonlarca genç gibi İstanbul’a giderler. Online Film İzle Fakat burada iş bulamadıkları gibi olan paralarını da bitirirler. Böylece geldikleri yer olan Ankara’ya dönmeye karar verirler. Film İzle Paraları bittiği için otostop çeken kuzenlerin başına yolda türlü çeşitli maceralar gelecektir. Bir mafya babasının sevgilisinin arabasına bindikleri için başları derde girer. 720p Film İzle Çünkü kadın mafyadan çaldığı paralar yüzünden zaten takip edilmektedir. 1080p Film İzle Acaba kuzenler tüm belalardan kurtulup evlerine dönebilecekler mi göreceğiz.. Yeni Çıkan Filmler 006 Kaçış filmini evinizin konforunda sitemizden HD film kalitesiyle izleyebilirsiniz. İyi seyirler..
0/10
3.2/10
Gösterim Tarihi
2014-05-16
İzlenme
83 kez izlendi
Oyuncular
Furat Emir, Mehmet Emin Eren, Zelal Gündüz, Ümit Taskin
Tür
Yerli Komedi Filmleri
Alternatif İsim
006 kaçis
Hayalet Avcıları

Ailesi, 11 yaşındaki Tom için endişelidir. Çünkü Tom, özellikle karanlıktan çok korkmaktadır. Ancak ailesinin bilmediği bir şey vardır. Tom, Hugo adında tamamen zararsız bir hayalet ile dostluk kurmuştur. Yakında, çok tehlikeli bir buzul hayaleti dünyaya gelecek ve yeni bir buzul çağı başlatacaktır. Hugo, Tom ve profesyonel bir hayalet avcısı olan Hetty, bu hayaleti durdurmak üzere akıl almaz bir maceraya atılırlar.  
0/10
8.7/10
Gösterim Tarihi
2012-04-23
İzlenme
92 kez izlendi
Oyuncular
Ali Atay, Müge Boz, Cengiz Bozkurt, Köksal Engür
Alternatif İsim
Hayalet Avcilari
Kırmızı Kuyruklar Filosu Film Fragmanı
Kırmızı Kuyruklar Filosu Film Fragmanı özeti: Yapım:2010 - ABD Tür:Aksiyon, Dram, Macera, Savaş, Tarih Süre:125 Dak. Yönetmen:Anthony Hemingway Oyuncular:Terrence Howard, Cuba Gooding Jr, Bryan Cranston,Method Man, Ne-Yo Senaryo:George Lucas, John Ridley Yapımcı:Rick McCallum
0/10
5.9/10
Gösterim Tarihi
2012-01-20
İzlenme
6 kez izlendi
Oyuncular
Cuba Gooding Jr., Gerald McRaney, David Oyelowo, Andre Royo
Tür
Yabancı Filmler
Alternatif İsim
Red Tails
1 2
Filmler
Yabancı Filmler
Yerli Komedi Filmleri
En Hit Filmler
Tutmayın Beni izle
Tutmayın Beni filminin başrollerinde Bala Atabek, Volkan Baş, Leyla Üner Ermaya yer almakta ve yönetmenliğini Semra Dündar üstlenmektedir. Tutmayın Beni filmi imdb oylamasından 3.0/10 puan almakta ve 103 Dakika süren film boyunca türkçe izlemenin keyfini farkıyla yaşayabilirsiniz. Tutmayın Beni filmini evrenselfilm tadında full izleyerek 720p, 1080p gibi yüksek çözünürlüklerde seyredebilirsiniz. HD film siteniz kalitesinde izlemeniz için hazır.. Eğlenceli seyirler dileriz.
Yıldızlar Da Kayar – Das Borak izle
Yıldızlar Da Kayar Filmini izle – Yerli Film İzle
Hayalet Avcıları

Ailesi, 11 yaşındaki Tom için endişelidir. Çünkü Tom, özellikle karanlıktan çok korkmaktadır. Ancak ailesinin bilmediği bir şey vardır. Tom, Hugo adında tamamen zararsız bir hayalet ile dostluk kurmuştur. Yakında, çok tehlikeli bir buzul hayaleti dünyaya gelecek ve yeni bir buzul çağı başlatacaktır. Hugo, Tom ve profesyonel bir hayalet avcısı olan Hetty, bu hayaleti durdurmak üzere akıl almaz bir maceraya atılırlar.  
Son Yorumlar
Etiketler
Tavsiye Linkler